موسسه نارون ژورنال آماده همکاری با پژوهشگران، دانشجویان و اساتید در زمینه پذیرش مقاله علوم ی می باشد. علوم ی یکی از رشته های محبوب در سراسر جهان به شمار می رود. در ایران نیز این رشته مورد علاقه بسیاری از دانشجویان است و اساتید مطرحی در این رشته در دانشگاه های معتبر ایران درحال تدریس هستند. به دلیل ماهیت این رشته امکان گرفتن پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی برای پژوهشگران بسیار دشوار است.

تعداد مجلات علوم ی در داخل و خارج از ایران بسیار کم است. از سوی دیگر استانداردهای بسیار بالای چاپ و پذیرش مقالات باعث شده است که میزان ریجکت شدن مقالات علوم ی بسیار زیاد باشد. موسسه نارون ژورنال آمادگی دارد تمامی خدمات مرتبط با پذیرش مقاله علوم ی را به دانشجویان و پژوهشگران ارائه دهد. این خدمات شامل مشاوره در انتخاب عنوان، مشاوره در نگارش مقاله، ترجمه نیتیو و تخصصی مقاله، نگارش کاور لتر مقاله، فرمت بندی مقاله مطابق با فرمت مجله انتخاب شده، سابمیت مقاله، پذیرش مقاله و در نهایت چاپ مقاله می باشد.

گرایش های و حوزه های مرتبط با پذیرش مقاله علوم ی

  • پذیرش و چاپ مقاله علوم ی در گرایش مطالعات منطقه ای
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم ی در گرایش روابط بین الملل
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم ی در گرایش علوم ی
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم ی در گرایش اندیشه ی
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم ی در گرایش دیپلماسی و روابط بین الملل
  • پذیرش و چاپ مقاله علوم ی در سایر حوزه های مطالعاتی این رشته

مجلات تحت پوشش برای پذیرش مقاله علوم ی

در انتخاب مجله مناسب برای پذیرش مقاله علوم ی باید به چند نکته اساسی توجه نمود. مورد نخست این است که مجله انتخاب شده باید در یکی از پایگاه های معتبر بین المللی یا داخلی مانند ISI، اسکوپوس، ISC و یا علمی پژوهشی وزارت علوم نمایه شده باشد. همچنین باید توجه نمود که مجله در لیست مجلات نامعتبر که توسط وزارت علوم منتشر می شود قرار نداشته باشد. در ادامه به برخی از مجلاتی که امکان پذیرش مقاله علوم ی در آن ها وجود دارد اشاره شده است.

سایت پذیرش مقاله و چاپ مقاله نارون ژورنال را مشاهده کنید.

معرفی کتاب روزت را پس بگیر

چاپ کتاب و آشنایی با مراحل چاپ کتاب

برآورد آنلاین قیمت چاپ کتاب

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

ترجمه مقاله اسکوپوس SCOPUS

پذیرش مقاله کشاورزی

پذیرش مقاله مهندسی صنایع

مقاله ,علوم ,ی ,پذیرش ,گرایش ,رشته ,علوم ی ,مقاله علوم ,پذیرش مقاله ,ی پذیرش ,نارون ژورنال ,برای پذیرش مقاله ,علوم ی پذیرش ,موسسه نارون ژورنال
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها