موسسه نارون ژورنال آماده ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی در زمینه پذیرش مقاله مهندسی صنایع می باشد. رشته مهندسی صنایع به دلیل شرایط مناسب کاری دارای محبوبیت زیادی است. بسیاری از رتبه های برتر کنکور علاقمند به تحصیل در این رشته هستند. به همین دلیل تعداد مقالات ایرانی در مجلات مهندسی صنایع رقم قابل قبولی را شامل می شود.

به دلیل مشکلاتی که ممکن است در فرایند پذیرش مقاله و چاپ مقاله برای پژوهشگران این رشته ایجاد شود، موسسه نارون ژورنال تمامی خدمات مرتبط با پذیرش مقاله مهندسی صنایع را ارائه می دهد. این خدمات از مرحله تحلیل های آماری و نرم افزاری آغاز شده و تا مرحله ترجمه نیتیو، نگارش کاور لتر، سابمیت مقاله، اخذ پذیرش و چاپ نهایی را شامل می شود. در ادامه با این خدمات بیشتر آشنا خواهید شد.

گرایش های تحت پوشش در پذیرش مقاله مهندسی صنایع

موسسه نارون ژورنال در تمامی گرایش ها و حوزه های پژوهشی رشته مهندسی صنایع خدمات پذیرش مقاله و چاپ مقاله را ارائه می دهد. به دلیل گستردگی حوزه های پژوهشی این رشته امکان نام بردن از تمامی آن ها میسر نیست. با این حال در حوزه ها و گرایش های زیر امکان اخذ پذیرش مقاله مهندسی صنایع وجود خواهد داشت:

  • بهینه سازی سیستم ها
  • سیستم های سلامت
  • مدیریت نوآوری و فناوری
  • مدل سازی سیستم های کلان

مجلات تحت پوشش در پذیرش مقاله مهندسی صنایع

هم اکنون صدها هزار عنوان مجله علمی در جهان منتشر می شود. برای اعتبار یابی این مجلات و تفکیک مجلات با کیفیت و مجلات دارای کیفیت پایین ساده ترین راه مراجعه به پایگاه های معتبری همچون ISI و اسکوپوس یا مراجعه به ناشران علمی شناخته است. موسسه نارون ژورنال آماده همکاری در پذیرش مقاله مهندسی صنایع از مجلات نمایه شده در پایگاه ها و انتشارات معتبر زیر می باشد.

سایت چاپ مقاله و پذیرش مقاله نارون ژورنال را مشاهده کنید.

معرفی کتاب روزت را پس بگیر

چاپ کتاب و آشنایی با مراحل چاپ کتاب

برآورد آنلاین قیمت چاپ کتاب

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

ترجمه مقاله اسکوپوس SCOPUS

پذیرش مقاله کشاورزی

پذیرش مقاله مهندسی صنایع

مقاله ,پذیرش ,صنایع ,مهندسی ,مجلات ,خدمات ,مهندسی صنایع ,پذیرش مقاله ,مقاله مهندسی ,نارون ژورنال ,موسسه نارون ,مقاله مهندسی صنایع ,پذیرش مقاله مهندسی ,موسسه نارون ژورنال ,رشته مهندسی صنایع
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها