موسسه نارون ژورنال آماده ارائه خدمات باکیفیت ترجمه مقاله اسکوپوس به پژوهشگران رشته های مختلف می باشد. پایگاه اطلاعاتی اسکوپوس بزرگ ترین پایگاه استنادی و چکیده مقالات، کتابshy; ها و گزارشات کنفرانس shy;ها در جهان می shy;باشد که روزانه بروزرسانی میshy; شود. اسکوپوس توسط ناشر هلندی اویر Elsevier ایجاد شده است. پایگاه Scopus ابزار خوبی برای پژوهشگران در حوزه های مختلف است که علاوه بر چکیده مقالات، دارای فهرست منابع هر مقاله نیز بوده و بدین ترتیب امکان محاسبه تعداد استنادات به هر مقاله را فراهم می کند.

در این پایگاه، علاوه بر جستجو و دسترسی به مقالات می توان فعال ترین نویسنده، سازمان، مراکز تحقیقاتی و مجلات در هر حوزه موضوعی را تعیین و رتبه بندی کرد و عملکرد مجلات علمی را از سال ۱۹۹۶ تا سال جاری مشاهده کرد. این پایگاه زمینه هایی از جمله علوم زیستی، پزشکی، علوم پایه، مهندسی، فنی، علوم اجتماعی و علوم انسانی و سایر حیطه های علمی را تحت پوشش قرار می دهد.

دپارتمان ترجمه مقاله اسکوپوس SCOPUS در نارون ژورنال یکی از تخصصی shy;ترین و حرفه shy;ایshy; ترین دپارتمانshy; های این مرکز پژوهشی میshy; باشد. با داشتن بیش از ۱۰۰ مترجم حرفه shy;ای و تخصصی، این مرکز به یک پایگاه تخصصی ترجمه مقاله اسکوپوس SCOPUS تبدیل شده است.

دلیل انتخاب نارون ژورنال برای ترجمه مقاله اسکوپوسSCOPUS

نارون ژورنال و متخصصین ترجمه نیتیو آن توانسته shy;اند تاکنون با بیش از چند صد مجله معتبر همکاری نموده و بسیاری از متخصصین ما به صورت شخصی ویراستار مجلات معتبر داخلی و خارجی هستند. در ادامه با برخی از دلایلی آشنا خواهید شد که به شما در انتخاب نارون ژورنال به عنوان موسسه ترجمه کمک خواهد کرد:

  • مرکز نارون ژورنال علاوه بر ترجمه به چاپ مقاله اسکوپوس SCOPUS نیز می shy;پردازد:

علاوه بر ترجمه مقاله اسکوپوس همکاران ما در نارون ژورنال به سابمیت مقاله، و انجام فرآیندهای مربوط به چاپ مقاله اسکوپوس نیز می shy;پردازند. از ای نرو، آن ها به صورت کامل با پیچیدگیshy; های مربوط با کار با مجلات اسکوپوس و شروط لازم برای کیفیت ترجمه مجلات آشنا هستند. برای مثال، متخصصین ترجمه با همکاران مربوط با رشته پزشکی که کار چاپ مقالات را انجام می shy;دهند در ارتباط هستند. این ارتباط تنگانگ بین آن ها این امکان را فراهم میshy; کند که مترجمین به صورت کامل با شرایط و ضوابط مجلات آشنا بشوند و کار ترجمه به صورتی پیش رود که در نهایت ضریب پذیرش آن مقاله بر اساس فاکتورهای مربوط به ترجمه بالاتر رود.

  • مرکز نارون ژورنال از مترجمین بسیاری استفاده میshy; کند:مرکز نارون ژورنال توانسته است با فراخوان بهترین مترجمین و ایجاد شرایط همکاری بسیار عالی برای آن ها، تعداد مترجمین خود را بالا برده است. از این جهت، در برابر پروژه shy;های ترجمه shy;ای که دریافت میshy; نماید تعهد و مسولیت کاری بالایی را می پذیرد. به جرات میshy; توان گفت که در مقایسه با سایر مراکز ترجمه، کمترین میزان دیر کرد در ترجمه مقاله را در موسسه نارون ژورنال خواهید داشت.
  • مرکز نارون ژورنال یک مرکز تخصصی کارهای پژوهشی است:همان طور که از فهرست مجلات علمی و تخصصی ما مشخص است، این مرکز در تمامی رشتهshy; های دانشگاهی دارای مجله تخصصی میshy; باشد. نارون ژورنال با انجام تمامی امور مربوط به چاپ مقاله و ترجمه مقاله به صورت تخصصی آشنا است زیرا چندین سال است که خود درگیر چاپ مقاله و فرآیندهای مهم آن است. تمامی گروهی که در اختیار این مرکز می shy;باشد فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه shy;های داخل و خارج هستند و دارای رزومه پژوهشی بسیار قوی نیز می shy;باشند.
  • شناخت دقیق از مجلات اسکوپوس معتبر:به لحاظ تخصص کاری، همکاران ما از بسیاری از مجلات معتبر اسکوپوس شناخت دارند زیرا در چندین سال گذشته مقالات بسیاری را ترجمه و به این مجلات ارسال نموده shy;اند. بنابراین، حتی به غیر از امور مربوط به ترجمه مقاله اسکوپوس شما می shy;توانید با خیال راحت امور مربوط به سابمیت مقاله، انتخاب مجله مناسب و فرآیند دیگر چاپ را بعد از ترجمه به همکاران ما بسپارید.

سایت چاپ مقاله نارون ژورنال را مشاهده کنید.

معرفی کتاب روزت را پس بگیر

چاپ کتاب و آشنایی با مراحل چاپ کتاب

برآورد آنلاین قیمت چاپ کتاب

چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

ترجمه مقاله اسکوپوس SCOPUS

پذیرش مقاله کشاورزی

پذیرش مقاله مهندسی صنایع

ترجمه ,مقاله ,ژورنال ,اسکوپوس ,نارون ,مجلات ,نارون ژورنال ,ترجمه مقاله ,مقاله اسکوپوس ,مرکز نارون ,اسکوپوس scopus ,ترجمه مقاله اسکوپوس ,مرکز نارون ژورنال ,مقاله اسکوپوس scopus ,موسسه نارون ژورنال
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها